KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8572045

nr 857 2045

Anton Dorph (1831-1914) Gårdsbrunnen, monogramsignerad och daterad A, D 1904, duk, 44x51

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 4 november 2013
kl 18:59:31