KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8572045
nr 857 2045
Anton Dorph (1831-1914) Gårdsbrunnen, monogramsignerad och daterad A, D 1904, duk, 44x51
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 4 november 2013
kl 18:59:31
1.800 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.200 kr
4.200 kr